Informacija
iBiblioteka
DUK

GRUPĖ PILNA. Pažintinė edukacija „Paslaptingas ir visa apimantis grybų pasaulis“

Pažintinė edukacija „Paslaptingas ir visa apimantis grybų pasaulis“

Gegužės 15 d. 17.00 val. po grybų pasaulį pasivaikščioti jus pakvies grybų pasaulio ekspertė ir edukatorė, tinklaraščio grybupasaulis.lt kūrėja ir „Sengirės fondo“ ambasadorė Aurelija Plūkė. Susitikime Išradimų būstinėje (Radastų g. 2, 1 a.), kur pirmoje edukacijos dalyje Aurelija pravers duris į įdomų ir įstabų grybų pasaulį. Susipažinsite su grybų įvairove, jų gyvenimu ir gudriomis dauginimosi strategijomis, taip pat sužinosite, kaip grybai prisideda prie mūsų aplinkinio pasaulio kūrimo. O tada antros dalies metu keliausite pasivaikščioti po grybų pasaulį mieste – Ąžuolyno parke.

„Esame įpratę grybų keliauti ieškoti į mišką, kur pirmiausiai dairomės tų pačių geriausių baravykų, voveraičių, raudonviršių ir kitų, kuriuos su džiaugsmu krauname į krepšius. Tačiau šie mums gerai pažįstami grybai – tik keli iš viso neaprėpiamo grybų pasaulio. O dar įdomiau, kad su grybais galima susipažinti ne tik miške rudenį, bet ir mieste! Grybų aplink mus yra visais metų laikais, tik mes juos ne visada pastebime. Todėl kviečiame jus iš arčiau susipažinti su visa apimančiu, bet nematomu grybų pasauliu!“

Edukacija nemokama. Dalyvių skaičius ribotas. GRUPĖ PILNA, registracija sustabdyta.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.