Informacija
iBiblioteka
DUK

Keramikos dirbtuvės (grupė pilna)

Keramikos dirbtuvės Birželio 26 d. 16.00 val. vyks keramikos dirbtuvės, kur lipdysime, o vėliau ir išdegsime savo kūrinį.

Birželio 26 d. 16.00 val. vyks keramikos dirbtuvės, kur lipdysime, o vėliau ir išdegsime savo kūrinį. Į šį užsiėmimą kviečia „SEKU ceramics“ įkūrėja Asta:

„Koks vertingas ir malonus laikas sau. Koks reikalingas laikas be skubėjimo, kūrybingoje draugijoje ir jaukioje aplinkoje…

Esu Asta – „SEKU ceramics“ įkūrėja. Kviečiu kartu lipdyti, pajausti save ir atsiverti kūrybai.

Keramika mano gyvenime atsirado dar vaikystėje, kai lankiau dirbtuves pas šviesaus atminimo keramiką Stasį Galistą. Vėliau buvo užmiršta, o prieš 10 metų vėl sugrįžo į mano kasdienybę kaip atsvara rutinai, kaip galimybė išreikšti save ir pailsėti.

Kviečiu ir tave į keramikos dirbtuves kartu su Ąžuolyno bibliotekos Išradimų būstine.

Šį kartą gaminsime dirbinį, turintį daugiau nei vieną paskirtį: jis galės džiuginti ir kaip žvakidė ar smilkalinė, ir kaip mažų gėlyčių vazelė, o gal ir tavo papuošalų ar kitų mažmožių saugotoja.

Dalinuosi idėja, kaip jis galėtų atrodyti. Susitikime lipdyti, nes molis magiškas, jo plastiškumas atpalaiduoja ir įtraukia į kūrybos procesą, lipdymo galimybės išlaisvina ir įkvepia.

Tavo darbas bus vieną kartą degamas 1100 °C temperatūroje ir dekoruojamas stiklo gabalėliais, kurie išsilydys ir sukurs tarsi užšalusio vandens ar ežero paviršiaus efektą. Stiklu nedengtos vietos links natūralaus molio, neglazūruotos – tai dirbiniui suteiks autentikos ir kaskart prisilietus primins apie lipdymo procesą. Galbūt įžiūrėsi ir savo pirštų antspaudus.

Kartu seksime molio istorijas!“

Lauksime jūsų Išradimų būstinėje, 1 a.!

Edukacija nemokama. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija.

GRUPĖ PILNA, registracija sustabdyta.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.