Informacija
iBiblioteka
DUK

#SavaitėsKnyga V. E. Schwab „Nematomas Adės Laru gyvenimas“

#SavaitėsKnyga V. E. Schwab „Nematomas Adės Laru gyvenimas“

Ar jūs išdrįstumėte sudaryti sandorį su velniu? Nors tikimės, kad niekada nepateksite į tokią situaciją, bet kas nutinka, kai vis tik pasakome „taip”? Adė iš „Nematomo Adės Laru gyvenimo” bandė sudaryti sandorį su velniu, tačiau tai jai baigėsi katastrofiškai. Šis romanas apie pasaulį, kuriame nėra gėrio ir grožio. Taigi, ar verta rizikuoti ir tikėtis, kad velnias atneš gerovę?

Adė Laru gimė XVII amžiaus pabaigoje Prancūzijoje, tačiau jos vardas buvo pamirštas visų, išskyrus velnią, su kuriuo ji sudarė sandorį, kad išvengtų nuobodaus gyvenimo ir priverstinės santuokos. Tačiau sandoriai su demonais visada turi paslėptų sąlygų. Adė lengvai atiduoda savo sielą už nemirtingumą, bet per vėlai supranta, kad jos laisvės kaina yra užmarštis. Ji pasmerkta būti užmiršta visų, su kuriais susipažino. Tačiau viskas pasikeičia, kai po beveik 300 metų Adė atranda knygyną, kuriame dirba jaunas vaikinas, ir jis atpažįsta jos vardą.

Ši knyga yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta meną, knygas ir istoriją. Svarbūs istoriniai įvykiai yra subtiliai įpinti į siužetą, o knyga yra padalinta į kelias dalis, kiekviena prasideda meno kūriniu. Pagrindinė veikėja Adė yra literatūros mėgėja ir daug skaito. Ji supranta, kad knygos yra būdas nugyventi tūkstantį gyvenimų arba semtis stiprybės gyvenant vieną baisiai ilgą gyvenimą.

Tai puikus fantastinės, istorinės ir šiuolaikinės grožinės literatūros derinys. Autorė sugeba sukurti magišką pasaulį, kurį ne tik įdomu tyrinėti, bet ir suvokti, kaip svarbu būti neužmirštam.

Originalo kalba knyga pasirodė 2020 metais ir sulaukė gausybės dėmesio ir liaupsų. Lietuvių kalba išverstos dvi autorės knygos: „Nematomas Adės Laru gyvenimas“ ir „Galantija“.

Knygą galite užsisakyti čia.