Informacija
iBiblioteka
DUK

#SavaitėsKnyga Sofia Segovia „Bičių dūzgesys“

#SavaitėsKnyga Sofia Segovia „Bičių dūzgesys“

Sofia Segovia knygą „Bičių dūzgesys”, norėsite perskaityti iki galo vos tik atsiversite jos pirmąjį puslapį. Ši knyga yra magiško realizmo šedevras, kuris nukels jus į XX a. pradžios Meksiką, į vienos niekuo neišsiskiriančios šeimos gyvenimą. Tačiau viskas pasikeičia, kai į jų gyvenimą atvyksta Simonopijas – naujagimis su sužalotu veidu, kurį kažkas paliko tiesiog numirti. Ši vaiko išvaizda neišgąsdino dvaro šeimininkų Beatričės ir Francisko, kurie priėmė Simonopiją į savo šeimą, augino ir rūpinosi.

„Bičių dūzgesys” yra knyga, kurią sunku padėti į šalį, nes ji kupina magiškų ir įtaigių momentų, kurie neleidžia atsitraukti nuo istorijos. Čia daugybė užuominų, kurios skatina skaitytoją mąstyti. Šis romanas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta magišką realizmą ir istorijas, kurios lieka prisiminimuose ilgam. Tai yra knyga, kurią norėsite skaityti dar ir dar kartą, kad galėtumėte visiškai įsikūnyti į jos pasaulį ir patirti visus jo nuostabius momentus.

Knyga „Bičių dūzgesys” yra magiško realizmo kūrinys, kuris pasakoja apie ypatingą berniuką ir jį priglaudusią šeimą, kurie gyvena Meksikos revoliucijos ir siaubingo 1918 metų ispaniškojo gripo istoriniame fone. Ši šeimos saga yra pilna žmogaus ryšio su gamta, legendomis ir tradicijomis, o taip pat apie besikeičiančią šalį. Knyga kupina svaiginančių garsų ir kvapų, tokiais kaip saldus apelsinų vaisių ir žiedų dvelksmas, naktinių vabzdžių giesmė ir bičių dūzgesys. Šie elementai lyg tikra magija nuneša skaitytoją į saulėtą Meksikos gamtą, o net baigus skaityti knygą, regis, dar kurį laiką tvyro ore.

Knygoje „Bičių dūzgesys” ispaniško gripo, besikeičiančios valdžios, įstatymų kontekste, Moralesų šeimos nariai nepaisydami permainų ir grėsmių siekia savo tikslų. Šioje knygoje svarbi yra nuojauta, kurią turime, kad suprastume, kas vyksta, o tos nuojautos ženklų tikrai ne vienas. Bitės, kurios nuolat lydi vaiką, žemė, kuri yra brangi, bet sunkiai išsaugojama, ir apelsinai, kurie skaniai kvepia ir suteikia vilties, kad viskas bus gerai. Tai yra svarbiausi elementai, kurie padeda suprasti šios istorijos prasmę ir svarbą.

Knyga „Bičių dūzgesys” graži, jauki, šiek tiek paslaptinga, ji kvepi medumi, apelsinais, karamele ir gaivumu. Tai yra puikus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti magiškojo realizmo knyga. Ši šeimos saga yra parašyta autorei būdingu Pietų Amerikos rašytojų rašymo stiliumi, kuriame realybė susipina su mistika. Knygoje neįtikėtinai tiksliai perteiktas ispaniškojo gripo laikas, o vertimas yra puikus. Šis kūrinys yra kvapnus, kupinas stiprių emocijų ir malonus skaityti.

Sofía Segovia meistriškai perteikia jausmus, kvapus ir vaizdus, o jos rašymo stilius yra lyginamas su garsiajai Isabel Allende. Autorė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms, todėl jos kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės. Tai yra autore, kuri sugeba sujungti įvairius elementus ir kurti knygas, kurios palieka įspūdį ir skatina skaitytoją mąstyti.

Knygą galite užsisakyti čia.