Informacija
iBiblioteka
DUK

#SavaitėsKnyga Peter Swanson „Aštuonios tobulos žmogžudystės“

#SavaitėsKnyga Sofia Segovia „Bičių dūzgesys“

„Knygos yra kaip laiko mašinos, kurios ne tik perkelia mus atgal į praeitį, bet ir gali padėti mums tapti geresniais žmonėmis“, – taip prasideda intriguojantis tekstas apie knygas ir jų įtaką mūsų gyvenimui. Tačiau, kaip būtų, jei kažkas naudotųsi knygos sąrašu, kad įvykdytų tobulas žmogžudystes?

Malkolmas Keršou, nedidelio detektyvų žanro knygyno „Seni velniai“ savininkas, susiduria su šia problema. Jis seniai užmiršo apie savo sudarytą „Aštuonių tobulų žmogžudysčių sąrašą“, kuriame buvo pateiktos tobuliausios ir neišaiškintos bylos. Tačiau, kai FTB agentė kreipiasi į jį dėl šio sąrašo, Malkolmas sužino, kad kažkas naudojasi jo sąrašu, kad įvykdytų žmogžudystes.

Tai yra siaubinga mintis, kad kažkas gali naudotis knygos sąrašu, kad įvykdytų tobulas žmogžudystes. Malkolmas supranta, kad jis susijęs su šiomis žmogžudystėmis labiau nei galvojo. Taigi, knygos gali turėti ne tik teigiamą, bet ir neigiamą poveikį mūsų gyvenimui. Svarbu atsargiai pasirinkti, ką skaitome ir kaip naudojamės knygomis, kad jos padėtų mums tapti geresniais žmonėmis, o ne pakenktų mūsų ir kitų žmonių gyvybėms.

Peteris Swansonas yra gerai žinomas kaip 8 bestselerių autorius, kurio knygos yra verčiamos į daugybę pasaulio kalbų. Jo garsiausi kūriniai yra romanai „Neverti gyventi“, laimėjęs Naujosios Anglijos draugijos apdovanojimą, ir „Visos jos baimės“, kuris JAV Nacionalinio visuomeninio radijo buvo išrinktas geriausia metų knyga.

Knygą galite užsisakyti čia.