Informacija
iBiblioteka
DUK

#SavaitėsKnyga Daphne du Maurier „Prancūzo įlanka“

#SavaitėsKnyga Sofia Segovia „Bičių dūzgesys“

Dabar supranti, koks paprastas gyvenimas tampa, kai tokie dalykai kaip veidrodžiai pamirštami. Knyga, kurią noriu tau pristatyti, padės užsimiršti ir atneš į tavo gyvenimą piratus, uždraustą meilę, nuotykius ir skandalus – viską vienoje knygoje.

Ši istorija apie kilmingą ponią Doną Sent Kalum ir jos nepaprastai nuotaikingą gyvenimą, kupiną išdaigų ir skandalų. Vieną dieną, Dona su savo vaikais pabėga į dvarą užmiestyje, tikėdamasi ten rasti ramybę. Ten ji randa ne ramybę, o sutinka ir pamilsta piratų laivo kapitoną. Ji patenka į pavojų ir aistros kupiną nuotykį, kuris gali pakeisti jos gyvenimą damatiškai.

Ar šiai naujai meilei lemta liepsnoti, ar vis dėlto šeima ir pareiga svarbesnė? Ši knyga atskleidžia, kaip sunku priimti sprendimus, kai reikia rinktis tarp meilės ir pareigos.Tai įtraukianti istorija, kuri privers skaitytoją susimastyti ir apie savo gyvenimo prioritetus ir pasirinkimus.

Daphne du Maurier yra pasaulinio garso romanų autorė, kurios kūriniai bestseleriai ne kartą buvo ekranizuoti. Tai istorijos pilnos meilės, aistros, fantazijos, mistikos ir nuotykių. Nors tuo metu rašytojus daugiausia domino tokios temos kaip karas, religija, skurdas ir marksizmas, Daphne du Maurier išlaikė „senamadišką“ romantizuotą stilių. Ji pati pripažino, kad jos tikslinė auditorija yra moterys, ir savo knygose stengėsi perteikti giliausias jų svajones.

Daphne du Maurier yra žinoma dėl savo žymiausių romanų – „Jamaikos smuklė” (1995) ir „Mano pusseserė Reičel” (1994 / 2020). Jos kūriniai yra įtaigūs ir privers skaitytoją susimąstyti apie meilės ir aistros kainą. Daphne du Maurier yra viena iš tų rašytojų, kurios sugeba perteikti giliausias žmogaus emocijas ir svajones. Ji yra išskirtinė rašytoja, kurios kūryba yra verta dėmesio ir tyrinėjimo.

Knygą galite užsisakyti čia.