Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų integravimas į savivaldos kultūros ir socialinės plėtros strategijas (2013)

Tyrimo organizatoriai – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Bibliotekininkystės centro Bibliotekų vadybos skyrius ir Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos (partneriai).

Tyrimo rezultatai pristatyti 2013 m. lapkričio 5 d. Lietuvos Respublikos Seime vykusioje konferencijoje „Bibliotekos socialiniams pokyčiams 2013: Baltijos regiono šalių patirtis“. Tyrimo rezultatus konferencijoje pristatė LNB Bibliotekininkystės skyriaus vyr. metodininkė Elvyda Skuodytė, pranešimas vadinosi „Lietuvos savivaldybių viešosios bibliotekos savivaldos kultūros plėtros strategijose“ (pranešimo medžiagą galima rasti adresu goo.gl/FgyWXO).
Taip pat tyrimo rezultatai pateikiami straipsnyje: Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų integravimas į savivaldos kultūros ir socialinės plėtros strategijas/ Elvyda Skuodytė, Petras Biveinis// Bibliotekų tyrimai Lietuvoje. Mokslinių straipsnių rinkinys.-2015, 1 tomas, p. 10-180.