Informacija
iBiblioteka
DUK

Victor L. Wooten „Muzikos Pamoka“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

„Muzikos pamoka. Dvasinis tobulėjimas per Muziką” – tai istorija apie jauną muzikantą, kuris svajoja, kad muzika taptų jo gyvenimu. Vieną rytą jis pastebi keistą žmogų savo namuose, kuris pasisako esąs jo mokytojas. Šis paslaptingas keistuolis yra iš dalies muzikos genijus, iš dalies filosofas ir iš dalies ekscentriškas išmintingas vyras. Jaunasis bosistas klausia, ko jis mokys, o keistuolis atsako, kad nieko. Tai pradeda įdomią ir smagią kelionę, per kurią jaunuolis sužinos, kad iš muzikos gaunamos dovanos atskleidžiamos gyvenimo dovanos, kad kiekvienas judesys, frazė ir akordas turi savo reikšmę. Svarbu atrasti melodiją savo viduje, kad galėtumėte atskleisti savo tikrąją prigimtį ir pasiekti dvasinį tobulėjimą per muziką.

Kritikai teigia, kad tai yra geriausia knyga apie muziką ir gyvenimo dėsnius, kuri yra netikėtas atradimas. Knyga susideda iš 12 skyrių, kurių pavadinimai yra taktais, o kiekvienas taktas yra pavadintas tam tikru muzikos elementu, tokiu kaip pulsas, natos, emocija, tonas, pauzė ir klausymas. Tačiau knyga yra daug daugiau nei tik muzikos pamoka. Vienas kritikas teigia, kad tai yra jo mėgstamiausia knyga apie požiūrį į gyvenimą, muziką ir dvasingumą. Jei įsigilinsite į pamokas kaip alegoriją, suprasite, kad žvilgsnis į gyvenimą ir muziką (grojimą ir klausymą) lemia ir vieno, ir kito esmę. Perskaitę vieną skyrių, jau galite pakeisti savo grojimą, o perskaitę visą knygą, galite pakeisti savo gyvenimą.

„Muzikos pamoka. Dvasinis tobulėjimas per Muziką” yra labai populiari knyga, kuri siūlo vieną iš geriausių patarimų dvasiniam tobulėjimui per muziką. 2021 metais pasirodė jos tęsinys „Muzikos dvasia. Pamoka tęsiasi”.

Victoras L. Wootenas yra gimęs 1964 metais ir yra žinomas kaip amerikiečių muzikantas, bosistas, prodiuseris, pedagogas ir penkių Grammy apdovanojimų laureatas. Be to, jis yra rašytojas ir išgarsėjęs savo knyga „Muzikos pamoka”. Wootenas yra laikomas muzikos ikona ir legenda, kuris įkvepia žmones įsijausti į muziką ir gyvenimą.

Užsakyti leidinį