Informacija
iBiblioteka
DUK

Tomas Dirgėla „Domas ir Tomas. Gedimino bokšto byla“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 1 Vidurkis: 5]

 

Galėčiau įsivaizduoti, kad tai būtų labai neįprasta ir netikėta patirtis, jei Gedimino pilies bokštas tiesiog imtų ir papultų, kai jūs jame būtumėte. Tačiau reikia pabrėžti, kad tai yra tik vaizduotės produktas ir tokia situacija yra neįmanoma realybėje.

Dėl knygos istorijų personažams telefonu paskambinimo – tai taip pat yra neįmanoma realybėje, nes knygos personažiai yra tik išgalvoti ir neegzistuoja tikrame pasaulyje. Tačiau tai gali būti įdomi ir kūrybinga idėja, kurią gali panaudoti rašytojai ar scenaristai savo kūryboje.

Kalbant apie Domą, Tomą ir Upę, tai yra tik išgalvoti personažai iš kažkokios istorijos ar kūrinio. Jie gali būti sukurti taip, kad turėtų įvairių įdomių patirčių, net jei jos yra neįprastos ar netikėtos. Tačiau reikia atsiminti, kad tai yra tik fikcija ir ne viskas, kas aprašoma knygoje ar filme, yra realu.

Tomas ir Domas vieną rytą gavo skambutį iš Tomo Dirgėlos. Ar tai galėjo būti dėl to, kad tai paskutinė knyga apie juos? Be to, knygoje „Gedimino bokšto byla”, kuri yra vienuoliktoji „Domas ir Tomas” serijos dalis, autorius dedikuoja Vilniui ir pasakoja apie Gedimino bokšto dingimo paslaptį, kurią trijulė tikrai įmins.

Užsakyti leidinį