Luca Tortolini, Marco Soma „Kas yra mokykla?“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Mokykla gali būti pastatas, o gali būti ir be sienų, gali būti atvira erdvė, „net tada, kai ji – po stogu“. Mokykla gali būti nepanaši į kitą mokyklą tiek pat kaip ir ją lankantys berniukai ir mergaitės – skirtingi. Vienoje mokykloje gali būti biblioteka, kitoje – net daržas, bet viena, kas visuomet yra kiekvienoje mokykloje – tai mokytojai. Jie, kaip ir mokiniai, taip pat skirtingi. Iš visų dalykų, ką jie daro mokykloje svarbiausia yra tai, kad jie parodo, „kas yra grožis ir tas stebuklas, vadinamas vaizduote“.

Mokykloje gimsta daug naujų idėjų, genijų ir talentų, taip pat supratimas, kaip gyventi, o kaip ne, ir, žinoma, draugystė ir bendrystė.

Bet laikui bėgant tie mergaitės ir berniukai, kurie lankė mokyklą, ima ir užauga. Kas tuomet nutinka jiems?

Knyga „Kas yra mokykla?“ kviečia mažuosius skaitytojus kartu su tėveliais pasvarstyti, apie mokyklos bei mokytojų svarbą mūsų gyvenime, o į mokymosi procesą pažvelgti kiek kitu kampu.

Užsakyti leidinį