Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis „Miestas, kvepiantis lietumi“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 1 Vidurkis: 5]

Kartą lietaus debesis gavo naują užduotį. Jis ilgai džiuginęs slėnį savo gaiviais lašais, nuo šiol buvo pasiųstas lyti mieste. Tačiau mieste jis buvo sutiktas kitaip nei slėnyje. Miestiečiai, vos tik pamatydavo debesį, bėgdavo slėptis, kad nesušlaptų. Debesis dėl to labai susikrimto ir iškeliavo lyti į vandenyną, kur jo keli lašai niekam netrukdys. Tačiau be lietaus ilgainiui mieste ėmė dėtis labai nemalonūs dalykai – žolė pagelto, gėlės nuvyto, parko tvenkinys išdžiūvo, viską dengė dulkės ir smogas. Gaivus lietus galėjo išgelbėti miestą, todėl debesis grįžo į miestą. Kaip šį kartą jį sutiks miesto gyventojai, skaitykite Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygoje „Miestas, kvepiantis lietumi“.

Užsakyti leidinį