Ieva Toleikytė, Eglė Wildheart „Kepurėje žvaigždė“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Parko mėšlagrybis Mėšlinukas labai nori išgirsti miško nykštuko muziką, todėl jis išsiruošia į kelionę. Grybai gali judėti – eiti ten, kur driekiasi jų siūleliai, ir Mėšlinukas sutinka daugybę keistų ir nematytų grybų, patiria išbandymų ir susiranda draugų. Kelionės pabaigoje jis pagaliau išgirsta stebuklingos fleitos muziką, kurios iki tol nebuvo girdėjęs. Muzika buvo drauge sena ir jauna, sielvartavo ir džiūgavo, o jos paslaptinga gyvybė judėjo lyg kažkur keliautų pučiama vėjo. Knygos pabaigoje yra „grybų atlasas“, kuriame aprašomi grybai, kuriuos Mėšlinukas sutiko keliaudamas mišku. Sužinosite, kuriuo metų laiku, kokio dydžio ir formų jie užauga, kaip atrodo ir, svarbiausia, ar galima juos valgyti.

Užsakyti leidinį