Emilija Jovaišaitė „Vilniaus vienuolynų istorijos“

Kviečiame jus ir jūsų šeimą išvykti į kelionę po senus Vilniaus vienuolynus. Kurią dovanoja Bažnytinio paveldo muziejaus išleista knyga „Vilniaus vienuolynų istorijos”. Šioje kelionėje ne tik turėsite galimybę aplankyti senovės miesto vietas, bet ir susipažinti su jų šeimininkais ir gyventojais – pranciškonų ir bernardinų vienuoliais, Leonu Sapiega, Išpirkų angelu, šv. Antano Anzelmu, architektu Laurynu Gucevičiumi, miestiete Ona Varškėtaite-Karosiene, šv. Jurgiu ir daugybe kitų. Jie pasidalins su jumis daugybe įsimintinų istorijų, kurios nutiko Vilniuje.

Po susipažinimo su knygos žemėlapiais ir iliustracijomis, atkreipkite dėmesį, kad knygos autorė pastebi: „Didysis Vilniaus lobis – vienuolynai – nieko nevertas be juo besigrožinčios akies”. Taigi, kviečiame jus keliauti ir pažinti Vilnių. Oypač jo vienuolynus, kurie yra viena iš svarbiausių miesto istorijos ir kultūros dalis.

Užsakyti leidinį