David Moitet „Projektas „Naujoji Žemė“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 2 Vidurkis: 1]

Įsivaizduokite, kad nors daugelis įprastų darbų atliekami robotais, tačiau Žemės planeta pasiekė katastrofišką ribą. Klimato kaita, tarša ir žmonių perteklius suniokojo visą tvyrojusią harmoniją. Tačiau dar yra išeitis, kaip išsigelbėti žmonėms. Turtingas verslininkas Arturas K. Parkeris, Oriono tėtis, ėmėsi trisdešimties metų truksiančio „Naujosios Žemės” projekto, kurio tikslas – išgabenti visus žmones į tris kartus didesnę planetą už Žemę.

Skirtumai tarp žmonių tapo tokie dideli, kad juos galima suskirstyti į dvi grupes – turtinguosius ir vargšus. Izidė gyvena Amerikos lūšnyne, kaip ir didžioji dalis Žemės gyventojų, kur klesti alinantis skurdas. Tačiau mergaitei suteikta neeilinė galimybė – Izidė gali lankyti mokyklą kartu su turtingų vaikais. Orionas yra vieno turtingo verslininko sūnus. Skirtingai nei Izidė, vaikinas priklauso Neliečiamųjų luomui ir gyvena saugomame kupole, kaip ir maža dalis planetos gyventojų.

Eina 2125-ieji metai. Ir štai! PL-001 – pirmasis iš daugybės planuojamų pasaulėlaivių, kuriame viskas, ko gali prireikti žmonėms ilgoje kelionėje į Naująją Žemę (egzoplanetą 145B), startuoja. Pirmasis kolonistų būrys visiems laikams keliauja į naują planetą – nuo šiol viskas bus kitaip!

Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmieji keliauti pasaulėlaiviu į kitą planetą gali tik kupolo gyventojai, tačiau Izidės šeimai pasiseka antrą kartą – jie laimi bilietą į naująją planetą. Džiūgauti tikrai yra dėl ko, tačiau… Intrigos, nepasitikėjimas, klasta ir melas – intriguojantis ir įtraukiantis istorijos siužetas nepaleis skaitytojų iki pat paskutinio puslapio.

Užsakyti leidinį