Vygantas Švoba „Vyšnia džiazo sode“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Vygantas Švoba pristato knygą apie Lietuvos džiazo muzikantą, Nacionalinės kultūros ir teatro premijos laureatą, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo katedros profesorių – Petrą Vyšniauską. Lietuvos menininkai leidinyje pasakoja apie džiazo pasaulį, dalijasi įvairiomis įžvalgomis ir prisiminimais apie P. Vyšniausko koncertus, festivalius bei virtuozo pasiekimus. „Frankfurter Allgemeine Zeitung“, kurio pramanytą įžvalgą galite rasti ant knygos viršelio, šį leidinį apibūdina kaip absoliutų sakinių džiazą, skambantį laisvai ir galingai.

„Šioje knygoje daug sakytinių istorijų, kurias porino Petras ir jam artimi žmonės. Jas išklausęs tik pabandžiau sudėlioti šio visomis tarmėmis kalbančio žemaičio, iškilaus meno žmogaus, žymaus džiazo muzikanto, genialaus improvizacijų meistro, nuo klasikos iki avangardo įvairiuose stiliuose nardančio kūrėjo portretą. Tiksliau – sukurti Petro Vyšniausko portretą jo šimtmečio interjerui.“ – rašo knygos autorius V. Švoba.

Užsakyti leidinį