Thom Holmes „Electronic and experimental music: technology, music, and culture

Thom Holmes „Electronic and experimental music: technology, music, and culture“
Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Ši knyga yra šeštas leidimas, kuriame plačiai aprašoma elektroninės muzikos istorija nuo jos istorinių pradžių XIX amžiaus pabaigoje iki dabarties, kurioje nuolat kinta technologijos. Knygoje autorius išsamiai aprašo elektroninės muzikos pagrindus, jos istoriją, pagrindinius sintezatorių novatorius ir šiuolaikines praktikas. Knyga apima pagrindinius kompozitorius, žanrus ir metodus, naudojamus analoginėje ir skaitmeninėje sintezėje, įskaitant meninę ir populiariąją muziką, vakarietišką ir nevakarietišką.

Taigi, ši knyga yra išsamus eksperimentinės muzikos šaknų tyrimas, kuris pasakoja apie muzikines idėjas, kurios kilo lygiagrečiai su technologijų pažanga. Ji yra suskirstyta į keturias dalis, kuriose aprašomos elektroninės muzikos pradžios, jos raida, pagrindiniai sintezatorių kūrėjai ir šiuolaikinės praktikos. Knyga yra skirta muzikos mylėtojams, kurie nori sužinoti daugiau apie elektroninę muziką ir jos istoriją.