Simona Smirnova „Kanklės in New York“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

„Kanklės in New York“ – džiazo dainininkės, kompozitorės ir atlikėjos Simonos Smirnovos (g. 1989) kūrybos rinktinė.

Į rinkinį įtraukta kūrinių ir pradedantiesiems, ir pažengusiems kanklininkams, liaudies ir vaikiškų dainų, giesmė lietuviškoms mišioms. Rinktinė skirta visiems besidomintiems kanklėmis, o šio instrumento skambesio įvairialypiškumas, savitumas bei universalumas atskleistas per klasikinės, pop, rock, bossa nova ir meditacinės muzikos elementus skirtingose kompozicijose.

„Knygos tema – Niujorkas. Tai miestas, kuriame šiuo metu gyvenu ir kuris įkvėpė šiam rinkiniui. Kurdama norėjau pabrėžti Niujorką ir Vilnių siejančius dalykus, kurie man nuolat primena namus. Tai per miesto vidurį tekanti Rytų upė, Centrinio parko augalai ir gyvūnai, gatves puošiančios freskos ir meniškas miesto pulsavimas.“ – apie natų rinkinį rašo kompozitorė S. Smirnova.

Užsakyti leidinį