Informacija
iBiblioteka
DUK

James Patterson „Paskutinės Džono Lenono dienos“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

„17 savaičių New York Times bestseleris „Paskutinės Džono Lenono dienos” aprašo garsiausios XX a. roko žvaigždės paskutines dienas. 1980-ųjų gruodžio 8-ąją, pasaulis neteko Johno Lennono, kurio mirtis pakeitė istoriją. Jis buvo ne tik garsus roko atlikėjas, bet ir ištisos epochos simbolis. Tą pačią dieną Markas Davidas Chapmanas, niekam nežinomas asmuo, tapo nekenčiamiausiu žmogumi pasaulyje.”

Žudikas ir jo auka retai šypsosi į kamerą kartu. Tačiau yra viena nuotrauka, kurioje legendinis The Beatles narys J. Lennonas šypsosi su savo žudiku M. D. Chapmanu. Anksčiau 25-erių metų buvęs apsaugos darbuotojas, kuris anksčiau neturėjo jokių problemų su teisėsauga, pasitiko žvaigždę prie namų, kai šis su žmona Yoko Ono ir jų penkerių metukų sūnumi Seanu išėjo į gatvę. M. D. Chapmanas paprašė autografo ant plokštelės ir jį gavo. Tačiau vakare, grįžtant namo, tas pats The Beatles fanas paleido į J. Lennoną 4 mirtinus šūvius iš pistoleto.

Šis įvykis sukrėtė pasaulį nuo Niujorko iki Tokijo ir paliko žmones be žado. J. Lennonas buvo taikos nešėjas, kurio daina „Imagine” tapo pacifizmo himnu ir kuris buvo vienas iš talentingiausių XX a. muzikantų. Tačiau jis mirė vietoje, palikdamas milijonus gerbėjų apimtus skausmo ir liūdesio jausmus.