„Impulse records: music, message and the moment“ (vinilinių plokštelių rinkinys)

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Leidybinė kompanija „Impulse“ pristato unikalų rinkinį, kuriame John Coltrane, Quincy Jones, Charles Mingus, Oliver Nelson, Pharoah Sanders, Archie Shepp ir kitų džiazo legendų kūriniai. Rinkinį sudaro keturios vinilo plokštelės, bukletas su atlikėjų fotografijomis ir aprašais bei originalus kilimėlis plokštelei.

„Daugeliu atžvilgių ši kolekcija yra šeštojo ir septintojo dešimtmečių muzikos istorijos atspindys… nes mums vėl reikia tokio skambesio: mums reikia išdainuoti pasipriešinimą, mums reikia, kad grupės dainuotų apie žmogaus sielos grožį“, – rinkinį pristato žurnalistas, muzikos kritikas ir poetas A. B. Spelmanas.

Plokštelių paklausyti galite Muzikos leidinių skaitykloje, esančioje K. Donelaičio g. 8, 112 k.