Informacija
iBiblioteka
DUK

Dave Grohl „Pasakotojas. Istorijos apie gyvenimą ir muziką“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Pasakotojas „Istorijos apie gyvenimą ir muziką” yra Dave’o Grohlo akimirkų vėrinys. Kuris atrodo originalų, išskirtinį, tiesų ir nuoširdų savo neįprasto gyvenimo paveikslą. Daugybę istorijų, pavyzdžiui stiprią meilę muziką ir kolegoms muzikantams, nenutrūkstamą ryšį su gimtąja Virdžinija, atsidavimą dukterims ir kitų, jis pasakoja taip, kaip rašo dainas – tiesiai iš širdies. Su humoru ir optimizmu dalydamais prisiminimais apie „Scream” turų džiaugsmus ir nesėkmes, „Nirvanos” šlovės metus prieš fatališką grupės griūtį, didžiausią savo gyvenimo kryžkelę ir „Foo Fighters” įkūrimą. Dave’as Grohlas atskleidžia išskirtinį ir savitą požiūrį į populiarumą.

Žinome Dave’ą Grohlą kaip garsų muzikantą, o „Pasakotojas” jį mums atskleidžia ir kaip nuostabų rašytoją. Spalvingos scenos, šilti prisiminimai apie susitikimus ir išsiskyrimus, draugus ir šeimą, nuoširdus dėkingumas už nueitą kelią ir įgytas patirtis, už muziką, tapusią gyvenimu – dėl viso to knygą nepaprastai malonu skaityti. Prisiminimai iliustruoti nuostabiomis nuotraukomis, tarp kurių – ir autentiški vaizdai iš paties autoriaus archyvo.

Dave’as Grohl’as yra amerikiečių muzikantas, dainininkas, prodiuseris ir dainų autorius. Jis buvo roko grupės „Nirvana” būgnininkas, vėliau įkūrė grupę „Foo Fighters”, kuriai rašo dainas, groja gitara ir dainuoja.

Užsakyti leidinį