Informacija
iBiblioteka
DUK

Arianna Warsaw-Fan Rauch „Išslaptinta klasika“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Kaip sufleruoja knygos pavadinimo paantraštė, skaitytojams tai bus kelionė po klasikinės muzikos pasaulį. Šioje kelionėje skaitytojus lydi garsiosios Juilliardo konservatorijos (Niujorkas, JAV) absolventė Arianna Warsaw-Fan Rauch, grojusi žymiausiose koncertų salėse, gastroles rengusi ne tik JAV, bet ir Europoje. Pirmoje savo knygoje A. Warsaw-Fan Rauch apžvelgia 1400 metų muzikos istorijos, kelia klausimą, ar talentas egzistuoja, skaičiuoja, kiek kainuoja kurti muziką, aptaria konkurenciją tarp klasikinės muzikos atlikėjų, vedžioja romantinės muzikos takeliais, vardija muzikus ištikusius prakeiksmus.

Pagauliu stiliumi, su humoro gaidele sudėliotas tekstas veda per ilgus klasikinės muzikos gyvavimo šimtmečius, kelius ir klystkelius ir, kaip pati autorė teigia, „leidžia išgirsti klasikinę muziką tokią, kokia ji yra. O ji yra – nuostabi.“

„<…> dabarties visuomenė subtiliomis ir ne itin subtiliomis užuominomis vis mėgina įteigti, kad klasikinė muzika sudėtinga, nuobodi, intelektuali ir, svarbiausia, kad ji ne jums! Mano tikslas – patikinti jus, kad tai absoliuti netiesa“ – rašo knygos autorė.

Užsakyti leidinį