Vilius Ksaveras Slavinskas „Jausmų vizijos = Visions of feelings: Viliaus Ksavero Slavinsko tapybos kūrinių albumas“

Jausmų vizijos
Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Praėjusių metų pabaigoje mus paliko tapytojas Vilius Ksaveras Slavinskas (1943-2023). Šis jo kūrybos albumas paskutinis paties dailininko išsileistas ir padovanotas bibliotekai.

K. Slavinskas buvo Lietuvos dailininkų sąjungos, dailininkų klubo „Meno sparnai“, akvarelininkų klubo „Aqua -12“ narys ir dailininkų klubo „Sfinksas“ pirmininkas. Surengė per 100 asmeninių parodų Lietuvoje, Norvegijoje, Švedijoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Prancūzijoje. Dalyvavo daugiau nei 80 grupinių parodų Lietuvoje, JAV, Baltarusijoje, Rusijoje, Suomijoje. Buvo virš 30 grupinių parodų koordinatorius ir organizatorius.

K. Slavinskas buvo geras mūsų bibliotekos bičiulis, daugybę metų organizavęs tradicines parodas „Atgimimas“ skirtas Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti. Jo sukviesti Kauno dailininkai parodydavo geriausius praėjusių metų kūrinius, susirinkdavo kartu paminėti Valstybės atkūrimo šventes.

Kviečiame pavartyti tapybos albumą ir prisiminti dailininką Vilių Ksaverą Slavinską (1943-2023).

Užsakyti leidinį