Tom Dugdale „Directing Your Heart Out: Essays for Authenticity, Engagement, and Care in Theatre“

Ši knyga yra režisūros praktikos ir filosofijos vadovas. Jame rasite daugybę patrauklių esė, kurios gali paskatinti naujos kartos teatro režisierių originalią ir nevaržomą raišką. Kiekvienoje esė kalbama apie pagrindinį režisūros principą, teksto režisūros strategijas, produktyvių diskusijų repeticijų metu skatinimą, pozityvios darbo aplinkos palaikymą.

Knygoje pristatoma daugiau kaip 20 režisierių ir choreografų, pagrindinė terminija, daugiau kaip 20 spektaklių ir Antono Čechovo „Žuvėdros“ sceninė analizė. Ši knyga atveria naujas režisūros perspektyvas tiek pradedančiam kūrėjui ar studentui, tiek patyrusiems profesionalams.

Užsakyti leidinį