Informacija
iBiblioteka
DUK

Stanley Tucci „Skonis : maistas mano gyvenime“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Stenley Tucci yra italų kilmės amerikiečių aktorius ir režisierius, kuris debiutavo Brodvėjuje 1982 m. Jis taip pat žinomas dėl savo vaidmenų filme „Pricių šeimos garbė“ (1985) bei kituose kūriniuose, tokiuose kaip „Sąmokslas“ (2001), „Ir velnias dėvi Prada“ (2006), „Numylėtieji kaulai“ (2009), „Pirmasis keršytojas“ (2011), „Bado žaidynės“ (2012) ir daugelyje kitų.

Vienoje iš savo knygų, pavadinimu „Skonis: maistas mano gyvenime“, Tucci pasakoja savo istoriją per gastronominius įspūdžius. Jis dalinasi įžvalgomis apie italų maisto kultūrą, kulinarines televizijos laidas, aukščiausios klasės patiekalus, išradingus kokteilius ir savo kulinarinius eksperimentus, skirtus šeimai ir draugams. Knygoje taip pat rasite Tucci pamėgtų patiekalų receptus.

Ši šmaikštaus humoro kupina knyga tikrai patiks visiems, kurie domisi maisto gamyba, ieško naujų patiekalų ir vertina namuose ruošiamą maistą. Tucci kviečia skaitytojus prisijungti prie jo vaišių stalo, pasidalindamas smagiomis vaikystės, kūrybinės veiklos ir bendradarbiavimo su garsenybėmis istorijomis. Tai puiki galimybė pažinti šio talentingo aktoriaus ir režisieriaus asmeninį gyvenimą per maisto prizmę.