Petra Stegmann „The lunatics are on the loose … European Fluxus Festivals 1962 – 1977“. Meno literatūra

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Rugsėjo pradžioje Kaune vyko „fluksiškas” kopimas į Parodos kalną, kuris rodo, kad Fluxus idėjos gyvos ir šiandien. Jei domitės Fluxus judėjimo istorija, bibliotekos Meno leidinių skaitykloje siūlome knygą „The lunatics are on the loose…” apie Europoje 1962-1977 m. vykusius Fluxus festivalius. Šioje knygoje pateikiama išsami 32 Europos Fluxus renginių. Organizuotų Achene, Amsterdame, Berlyne, Budapešte, Kopenhagoje, Diuseldorfe, Londone, Madride, Osle, Paryžiuje, Prahoje ir kituose miestuose, dokumentacija. Knygoje taip pat aprašomas 1966 m. pavasarį Vilniaus pedagoginiame institute vykęs Fluxus koncertas, kurį surengė Vytautas Landsbergis ir jo studentai.

Užsakyti leidinį