Informacija
iBiblioteka
DUK

Oleksij Arestovyč „Cheirono abėcėlė : improvizacinės dramos pradžiamokslis“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Oleksij Arestovyč yra daugiafunkcinis asmuo Ukrainos politikos, žvalgybos karininko, tinklaraštininko, politikos ir karo apžvalgininko, aktoriaus ir laisvai samdomo patarėjo Ukrainos prezidento kanceliarijoje. Jis mokėsi T. Ševčenkos universitete ir Odesos sausumos pajėgų institute, taip pat studijavo teologiją Kijevo šv. Tomo Akviniečio religijos mokslų institute. Be to, jis baigė Avesalomo Podvodno mokyklą „Žmogus tarp žmonių”, kurioje mokėsi rusų rašytojo, ezoteriko ir psichologo.

Oleksij Arestovyč taip pat yra Kijevo teatro studijos „Juodasis kvadratas” aktorius ir filmų gamybos įmonės „Aegis Artist Group” bendraįkūrėjas. Jis nusifilmavo 17 filmų ir yra žinomas kaip politikos ir karo ekspertas. Jo įvairialypis išsilavinimas ir patirtis suteikia jam unikalų požiūrį į politiką ir karo reikalus.

Autorius, gerai suprasdamas teatro įtaką ir reikšmę visuomenei, remiasi korifėjų požiūriais ir siekia priešintis pramoginio teatro dominavimui. Jis siekia suformuluoti principus, kurie galėtų būti taikomi kurti naująjį teatrą. Remdamasis žinoma tiesa, kad nauja yra gerai pamiršta sena, autorius teigia, kad naujasis teatras yra tas, kuriame aktoriai kviečia į vaidybos erdvę iškilias temas. Spektakliuose kviečiami žiūrovai, kuriems tikrai rūpi šios temos, o ne tie, kurie ieško pramogų savaitgalio vakarui.

Užsakyti leidinį