Nick O’Brien „Theatre in Practice: a Student’s Handbook“

Nick O'Brien „Theatre in Practice: a Student's Handbook“
Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Nick O’Brien – teatro aktorius, režisierius ir pedagogas, mokymų bei dirbtuvių teatro aktoriams ir mokytojams organizatorius.

Jo knyga „Theatre in Practice“ – platus teatro meno bakalauro studijų programose randamų pagrindinių praktikų tyrimas. Analizuojami žymiausi režisieriai, aktoriai, dramaturgai – K. Stanislavski, B. Brecht, A. Artaud, J. Lecoq, H. Bogart ir kiti, taip pat tyrinėjamos šių laikų inovatyvios teatro įmonės – Tamasha, Sh!T Theatre, Complicite, Gecko ir The Paper Birds.

Šis leidinys ugdo tokius įgūdžius kaip strategavimas, improvizavimas, monologų bei duetų repetavimas, pjesių režisavimas. Knyga parašyta paprasta, visiems suprantama kalba ir joje gausu praktinių užduočių. Ji skirta teatro meno studentams bei jų dėstytojams, norintiems pagilinti žinias.

Užsakyti leidinį