„Lietuvos kultūros paveldas: 2018–2022 m. tvarkybos darbų apžvalga“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Šiame leidinyje pristatomi 2018-2020 metais atgaivinti kultūros paveldo objektai. Daugelis jų ilgus metus stovėjo neprižiūrimi, o dabar, rūpestingai ir tvariai prikelti, tapo šalies regionų simboliais. Tai apžvalginis ir kartu metodinis leidinys. Tvarkybos darbų projektų autoriai, restauratoriai ir objektų valdytojai patys pasakoja apie savo patirtis projektuojant, tiriant ir restauruojant kultūros vertybes. Kiekvienas pavyzdys yra unikalus, nes vykdant darbus teko priimti individualius sprendimus. Tarp aprašomų objektų rasite ir Kauno Šv. Jurgio kankinio bei Švč Sakramento bažnyčias, Komendanto rūmus ir „Romuvos“ kino teatrą, Zapyškio bažnyčią ir kt.
Leidinio prieduose pateikti objektų, kurių tvarkybos darbai finansuoti iš valstybės biudžeto, ir privačių savininkų objektų, kuriems skirtos kompensacijos už paveldosaugos darbus nekilnojamųjų kultūros vertybių tvarkymui, sąrašai.

Užsakyti leidinį