Informacija
iBiblioteka
DUK

Keith Phipps „Age of Cage : Four Decades of Hollywood Through One Singular Career“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Ši knyga yra išsamus Nicolaso Cage’o kūrybinio kelio, jo vaidmenų įvairių stilių ir žanrų kino juostose bei Holivudo pokyčių, įvykusių per jo karjeros laikotarpį, apibūdinimas. Kritikas ir žurnalistas Keithas Phippsas sukūrė mįslingą šios kino ikonos portretą, kuris atskleidžia daugelį svarbių faktų apie aktorių, režisierių ir prodiuserį.

Knyga „Age of Cage” yra puikus autoriaus ir aktoriaus sinergijos pavyzdys. Nicolas Cage yra vienas iš nedaugelio kino aktorių, kurio karjera per pastaruosius keturis dešimtmečius buvo įdomesnė nei kiti aktoriai, tapę devintojo dešimtmečio veiksmo filmų puošmena. Autorius ne tik aprašo „Oskarą” laimėjusios žvaigždės kelią, bet ir pateikia jo trajektoriją kaip kino pasauliui būdingą transformaciją, prisitaikant prie kino industrijos pokyčių.

Pasitelkęs chronologiją, autorius peržvelgia kiekvieną Cage’o karjeros etapą, neslėpdamas nei pakilimų, nei nuosmukių, nevengdamas kritikuoti kai kurių jo pasirinkimų. Knygoje aprašomi Cage’o vaidmenys įvairių žanrų filmuose, nuo veiksmo iki dramos, nuo komedijos iki siaubo. Be to, knygoje aptariami Holivudo pokyčiai, įvykę per Cage’o karjeros laikotarpį, ir kaip jie paveikė jo karjerą.

„Age of Cage” yra ne tik puikus Nicolas Cage’o portretas, bet ir įdomi knyga apie kino pasaulio pokyčius ir aktoriaus kūrybinį kelio. Tai yra rekomenduojama knyga visiems, kurie domisi kino istorija ir Nicolas Cage’u.

Užsakyti leidinį