James Chapman „Licence to Thrill: a Cultural History of the James Bond Films“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Džeimso Bondo filmų serija – viena populiariausių ir pelningiausių visų laikų kino franšizių, kurios bent vieną filmą yra matęs net ketvirtadalis visų pasaulio žmonių. Nuo pat pirmojo 1962-ųjų Bondo filmo „Dr No“, iki naujausiojo „No Time to Die“, išleisto 2021-aisiais, ši serija vien Šiaurės Amerikoje susižėrė kelis milijardus dolerių.

Kodėl šis legendinis personažas toks populiarus? Kuo jis toks ypatingas, kad pasaulis seka jo kiekvieną žingsnį jau 6 dešimtmečius? Kokia yra ta nemirtinga ir nuolat tobulėjanti Bondo personažo kūrimo formulė? Šiuos klausimus knygoje „Licence to Thrill: a Cultural History of the James Bond Films“ nagrinėjančiam kino studijų profesoriui James Chapman taip pat įdomu tai, kaip šie filmai pasikeitė laikui bėgant, reaguodami į platesnės kino kultūros ir visuomenės pokyčius. Leidinyje analizuojamos ir Bondiados filmuose atsispindinčios tautybės, klasės ir lyties reprezentacijos, tiriama filmų gamybos istorija Didžiosios Britanijos ir tarptautinės kino industrijos kontekste.

Užsakyti leidinį