Informacija
iBiblioteka
DUK

Danny Trejo, Donal Logue „Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas“

4. Danny Trejo, Donal Logue „Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas“
Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Tai Holivudo filmo verta istorija apie žmogų, sugebėjusį iš kalėjimų ir priklausomybių įžengti į prasmingą gyvenimą, ryškiai kontrastuojanti su kietų vyrukų vaidmenimis tame pačiame Holivude.
Danny Trejo autobiografija yra atsparumo, ryžto ir žmogaus dvasios stiprybės įrodymas. Paprastai, bet sykiu įtraukiai dalydamasis savo patirtimi. Jis pakviečia skaitytojus į permainingą žmogaus, įstengusio apsukti gyvenimą šimtu aštuoniasdešimčia laipsnių, kelionę, pilną pakilimų bei nuopuolių. Trejo istorija įkvepia ir skatina veikti. Kad ir kokia būtų mūsų praeitis, turime galimybę susikurti šviesesnę ateitį.
DANNY TREJO yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir populiariausių Holivudo aktorių. Išgarsėjęs vaidmenimis tokiuose serialuose kaip „Breaking Bad“, „Sons of Anarchy“ ir režisieriaus Roberto Rodriguezo pasaulinėse, milijardus dolerių kainuojančiose „Spy kids“ ir „Machete“ filmų franšizėse, Trejo taip pat sėkmingai vysto restoranų verslą. Jam priklauso septynios „Trejo’s Tacos“, „Trejo’s Cantina“ ir „Trejo’s Coffee & Donuts“ vietos Los Andželo apylinkėse ir jis plečia „Trejo’s Tacos“ franšizę visoje šalyje.

Užsakyti leidinį