Audrius Ambrasas „Architektūra kaip galvosūkis“

2. Audrius Ambrasas „Architektūra kaip galvosūkis“
Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Knygos anotacijoje Ūla Ambrasaitė rašo: „antroji architekto monografija „Architektūra kaip galvosūkis“ pristato Audriaus Ambraso architektų studijos kūrybą, leidžia detaliau žvilgtelėti į pastatytas ir nepastatytas kūrybines vizijas nuo 2014 m. iki 2024 m. Per pastarąjį dešimtmetį studija projektų įgyvendino mažiau, tačiau vis ryškėjo Audriaus Ambraso kaip architekto-menininko ir kaip architekto-mąstytojo tapatybė. Kaip pats teigia, jis į architektūrą žiūri kaip į galvosūkį. O gal atvirkščiai – architektūra jam yra įrankis spręsti miesto, valstybės ir gal net gyvenimo galvosūkius. Knygoje svarbia dalimi tampa ir pasakojimu virtęs 2019-2023 m. atliktas tyrimas apie tris Vilniaus mitus: Lukiškių aikštę, meridianinę ašį ir Tautos namus ant Tauro kalno“.

Užsakyti leidinį