Alex Hillkurtz „Sketching techniques for artists: in-studio and plein-air methods for drawing and painting still lifes, landscapes, architecture, faces and figures, and more“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Knygų serija „Menininkams“ skirta dailininkams, norintiems lavinti savo klasikinio piešimo ir tapybos įgūdžius. Šio leidinio autorius Alexas Hillkurtz‘as – Holivudo siužetų kūrėjas, tarptautinių dirbtuvių vadovas ir JAV nacionalinės akvarelės draugijos narys – pristato pagrindinius eskizų pieštuku piešimo būdus ir akvarelės naudojimą juose. Jis siūlo šias technikas naudoti kuriant miesto peizažus, figūras ir veidus, natiurmortus ir kt. Atraskite metodus ir patarimus, kaip kurti gatvių scenas ir ryškius kraštovaizdžius bei dinamiškas figūras ir grafines architektūros detales. Atraskite paprastus būdus, kaip užfiksuoti spontaniškas idėjas pieštuku, išryškinti detales rašalu ir pridėti akvarelės, kad padidintumėte eskizo gilumą ir patrauklumą.

Užsakyti leidinį