Informacija
iBiblioteka
DUK

Rahaf Mohammed „Maištingoji“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Rahaf yra jauna moteris, kuri pabėgo nuo smurtaujančios šeimos Saudo Arabijoje. Po trejų metų kruopštaus planavimo apie pabėgimą, ji atvyko į Bankoką, tačiau iš jos buvo atimtas pasas. Rahaf buvo tikra, kad jei ji bus priversta grįžti namo, kaip ir kitos maištautojos, ji bus nužudyta. Užsibarikadavusi viešbučio kambaryje, Rahaf atsidarė savo Twitter paskyrą ir kreipėsi į pasaulį. Jos sekėjai padėjo jai surasti prieglobstį Vakaruose.
Ši istorija atskleidžia žiaurią tiesą apie gyvenimą, kai jaunos moterys yra auginamos represinėje struktūroje, kur žeminimas ir priespauda yra įprasta. Rahaf drąsiai pasipriešino šiai sistemai ir rizikavo savo gyvybe, kad galėtų gyventi laisvai ir be baimės. Ji yra pavyzdys kitoms moterims, kurios patiria panašią priespaudą ir smurtą, kad galima pasipriešinti ir rasti laisvę.
Ši istorija yra įspūdingas pasakojimas apie drąsą ir atkaklumą, kuris gali paskatinti kitus žmones pasipriešinti priespaudai ir siekti laisvės. Tai taip pat yra priminimas, kad mes turime būti atviri ir pasiruošę padėti tiems, kurie patiria priespaudą ir smurtą, kad galėtų rasti saugumą ir laisvę.

Užsakyti leidinį