Mario Escobar „Vaikai iš Varšuvos geto“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Tai yra jaudinanti istorija apie našlaičių prieglaudą Varšuvos gete, kuri yra paremta tikrais faktais. Visa tai vyksta 1939-ųjų vasaros pabaigoje, kai šešiasdešimtmetis Janušas Korčakas mėgaujasi rudenėjančia diena kartu su našlaičių prieglaudos auklėtiniais ir mokytojais. Tačiau, kai nacių kariuomenei įžengus į Lenkiją, jų gyvenimai pasikeičia neatpažįstamai. Mokytojas, kuris buvo gerbiamas visų, tampa atstumtu mieste, tačiau jis pasiryžta padaryti viską, kad apsaugotų vaikus nuo artėjančio siaubo.

Trečioji autoriaus knyga lietuvių kalba yra „Vaikai iš Varšuvos geto”. Autorius jau pelnė tarptautinį pripažinimą dėl savo romanų „Aušvico lopšinė” ir „Bibliotekininkė iš Sen Malo”, kurie jau yra pažįstami mūsų skaitytojams.