Tinklalaidė „Planas B: literatūra į namus“

Sveiki! Esate teisingoje vietoje, nes čia mes atrandame literatūros pasaulį iš naujos perspektyvos ir išgirstame kitokį skaitymo požiūrį!

Tinklalaidė „Planas B: literatūra į namus” yra jaukus pokalbis apie knygas ir skaitymą, taip pat papildoma pagalba mokiniams, kurie mokosi suprasti ir analizuoti privalomąją literatūrą. Projekto metu bus kuriamas tinklalaidžių ciklas, kuris skatins neskaitančius ar mažai skaitančius gyventojus įsitraukti į skaitymo veiklas.

Vieno iš tinklalaidžių metu vyks moderuota diskusija tarp dviejų dalyvių, kurie priims iššūkį perskaityti vieną knygą per mėnesį ir pasidalins savo įspūdžiais apie skaitymo procesą. Projekto metu bus įrašyti ir paviešinti 8 tinklalaidžių epizodai, kuriuose dalyvaus 16 nuomonės formuotojų.

Kodėl turėtum klausyti šio podcasto?

1. Šių metų podcasto epizoduose ne tik kalbėsime apie šiuolaikines knygas, bet taip pat nagrinėsime 11-12 klasių privalomosios literatūros knygas, atsiminsime Donelaitį, B. Sruogą ir kitus didžiuosius rašytojus.
  2. Šiame podcasto epizoduose dalyvaus tiek skaitytojai, tiek neskaitytojai, nes mes labai vertiname ir norime išgirsti jų skirtingas perspektyvas.
  3. Mūsų podcaste netikėti skirtingų profesijų tandemai, nes kviečiame skirtingų profesijų atstovus, kad galėtume išgirsti labai įvairias nuomones ir požiūrius. Ar jums būtų įdomu sužinoti, ką apie knygą „Altorių šešėly” mano kunigas, kokių įdomių įžvalgų apie Donelaičio „Metus” atras komikas ir ką apie „Dievų mišką” pasakys reperis?

Kiekvieno mėnesio pabaigoje – naujas epizodas:
Youtube kanale: „KAVB Biblioteka“
Spotify kanale: „KAVBiblioteka“

Planas B #1 Literatūrinės traumos ir skaitymo patirtys