Informacija
iBiblioteka
DUK

Susitikime Knygų mugėje!

Susitikime Knygų mugėje!

Vasario 23–26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė 23-oji Vilniaus knygų mugė, kurios tema šiemet yra „700 eilučių laisvei“. Kaip ir kasmet, į mugės veiklas įsitrauks ir Kauno apskrities viešoji biblioteka. Bibliotekų erdvėje lankytojus lauks net 6 edukaciniai užsiėmimai, kuriuose bus galima dalyvauti ir išmokti daug įdomių dalykų.

Vasario 23 d., ketvirtadienis

11–14 VAL. KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „ATVIRUKAS LAISVEI“
Mes kviečiame kurti šmaikščius ir netikėtus muzikinius atvirukus, skirtus laisvei ir už laisvę. Tai bus paprasta padaryti, o rezultatas pradžiugins ir pačius mažiausius dalyvius.

Vasario 25 d., penktadienis

11–14 VAL. PIRŠTUKINIŲ LĖLIŲ SIUVIMO DIRBTUVĖS
Mes kviečiame pasisiūti mylimiausią knygos personažą ir sukurti pirštukinę lėlę. Tai yra puiki proga parodyti savo kūrybiškumą ir išreikšti meilę knygoms.

12–14 VAL. KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „LITERATŪRINIS SUVENYRAS“
Šiame užsiėmime visai šeimai reikės šiek tiek meno, šiek tiek literatūros ir daug fantazijos. Iš įvairiausių medžiagų ir daiktelių mes gaminsime literatūrinius suvenyrus. Tai yra puiki proga parodyti savo kūrybiškumą ir išreikšti meilę literatūrai.

14–17 VAL. VIRTUALUS ŽAIDIMAS „KNYGOS KELIAS“
Šiame užsiėmime naudodami planšetinius kompiuterius išbandysime du knygos radimosi kelius – gaminsime rankraštinę ir spausdintą knygą. Žaidėjai virtualiai rašys arba spausdins tekstą, gamins rašalą, pieš inicialus, pjaustys ir lankstys pergamentą, siūs ir puoš knygą, o gal įrašys prakeikimą, atbaidantį vagis. Pasigaminę virtualią knygą, žaidėjai galės išbandyti vieną iš knygos gaminimo etapų – su tušu ir plunksna nupiešti inicialą. Tai yra puiki proga išmokti daug įdomių dalykų ir išbandyti savo kūrybiškumą.

Vasario 26 d., šeštadienis

11–15 VAL. EKSPOZICIJA „LITERATŪRINIS POJŪČIŲ SALONAS“
Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su VšĮ „Pojūčių teatras“ kviečia rasti sąsajų tarp literatūros ir pojūčių interaktyvioje ekspozicijoje – Literatūriniame pojūčių salone. Jūsų lauks knygos, kurių siužetą padės atskleisti pojūčius žadinančios priemonės ir objektai. Tai yra puiki proga skaityti, diskutuoti ir pažinti literatūros kūrinį per kvapą, skonį ar garsą kviečianti pojūčių ekspozicija.

15–17 VAL. EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „ĮAMŽINK AKIMIRKAS KŪRYBIŠKAI“
Edukacijos dalyviai 15–17 val. metu ugdys savo kūrybiškumą, mokysis kompozicijos taisyklių, spalvų teorijos ir įvairių dekoravimo (skrebinimo) technikų. Įgytas žinias jie pritaikys dekoruodami atvirukus ar šeimos albumus. Tai yra puiki proga išmokti daug įdomių dalykų ir išreikšti savo kūrybiškumą.

Visą mugės informaciją ir renginių programą rasite čia.

Iki susitikimo Vilniaus knygų mugėje!