Informacija
iBiblioteka
DUK

#SavaitėsKnygos Agatha Christi „Erkiulio Puaro Kalėdos“ ir „Kalėdų pudingas“

Sveiki sulaukę šv. Kalėdų! Šį kartą kviečiame pasimėgauti klasikinių detektyvų receptais. Meistriškas ir intriguojantis Agathos Christie pasakojimo stilius detektyve „Erkiulio Puaro Kalėdos“ ir trumpų istorijų rinkinyje „Kalėdų pudingas“ kvepia šventėmis. Pati rašytoja „Kalėdų pudingo” įžangoje save vadina „vyriausiuoju virėju“:

„Ši knyga apie Kalėdas sėkmingai gali būti pavadinta „Vyriausiojo virėjo rinkiniu“.

Turbūt tik Agatha Christie geba sujungti šventinę atmosferą ir nusikaltimo įtampą. Metodiškas Erkiulio Puaro ir Mis Marpl požiūris į galvosūkių sprendimą šventinių tradicijų fone, suteikia nepakartojamo žavesio.

„Erkiulio Puaro Kalėdos“ tai dar vienas garsaus belgų detektyvo Erkiulio Puaro rebusas, kuriame šventinę šilumą ir nuotaiką sudrumsčia netikėta žmogžudystė. Puaro, pasitelkęs savo dedukcinius gebėjimus, išnarplioja visai ne šventiškas vienos šeimos paslaptis bei pagrindinį žmogžudystės motyvą. Kaip ir visose Erkiulio Puaro žmogžudysčių bylose vyrauja sudėtingi giminaičių tarpusavio santykiai, griūvantys likimai, traškantys baldai ir šiurpus klyksmas. Kas ir kodėl nužudytas ir kas tikrasis žudikas?

„Kalėdų pudingas“ – šmaikštumu ir vingriais siužetais pasižymintis trumpų pasakojimų rinkinys. Vienas iš detektyvų – tai neįkainojamo brangakmenio vagystė per Kalėdas, o šventės centre – paslaptingas pudingas. Šį saldžiai aštraus skonio detektyvą kaip visada bando išspręsti Erkiulis Puaro. Visos istorijos – tarsi geras patiekalas, kuriame svarbūs visi ingredientai.

Abi knygos papildys išskirtinių žiemos skaitinių ir skanėstų sąrašą.

Agatha Christie linki laimingų Kalėdų visiems šių knygų skaitytojams.

Knygas galite užsisakyti čia:
„Erkiulio Puaro Kalėdos“
„Kalėdų pudingas“