Sausio 19 – vasario 3 d. K. Donelaičio g. 8 pastate vartotojai laikinai neaptarnaujami

Bibliotekos darbo laikas

Iki vasario 3 d. Meno ir muzikos skyrius bei Dokumentinio paveldo tyrimų ir sklaidos centras, esantys K. Donelaičio g. 8 pastate, vartotojus aptarnaus tik nuotoliniu būdu (konsultavimas telefonu, el. paštu, www.ibiblioteka.lt portale „Klausk bibliotekininko“, socialiniuose tinkluose ir pan.) dėl bibliotekos K. Donelaičio g. 8 patalpų pertvarkymo, perkrausčius dalį veiklų į Radastų g. 2.

Fizinis vartotojų aptarnavimas ir knygų išdavimas K. Donelaičio g. 8 bus atnaujintas nuo vasario 5 d.

Atkreipiame dėmesį, kad vartotojai nuo vasario 5 d. Meno ir muzikos skyriuje bei Dokumentinio paveldo tyrimų ir sklaidos centre (K. Donelaičio g. 8) bus aptarnaujami nauju darbo laiku:
I–V 10.00–18.00 val.,
VI 10.00–17.00 val.
Sekmadieniais nedirbama.

Radastų g. 2 pastate vartotojai aptarnaujami nuo sausio 19 d. 15 val. Kviečiame apsilankyti modernizuotoje Ąžuolyno bibliotekoje, Radastų g. 2.