Informacija
iBiblioteka
DUK

Projektas „Meaning” artėja į pabaigą!

Projektas "Meaning" artėja į pabaigą!

Praėjusią savaitę projekto „Creating a new meaning in language education for senior learners” partneriai susitiko Poznanėje, Lenkijoje, kad aptartų galutinius projekto įgyvendinimo elementus. Kiekvienos projekto organizacijos narės atstovai susirinko aptarti paskutines projekto užbaigimo dedamąsias, reikalingas sėkmingam šio projekto uždarymui. Tai buvo paskutinis koordinatorių susitikimas, kuris suteikė galimybę partneriams išdėstyti savo nuomones ir pasiruošti projekto užbaigimui.

Projekto „Creating a new meaning in language education for senior learners” metu partneriai dirbo kryptingai ir intensyviai 27 mėnesius, siekdami vystyti šiuos išteklius.

SISTEMINIMAS (FRAMEWORK) IR TYRIMAI: Prancūzijos partneris koordinavo konsorciumą, kuris atliko tyrimus, siekiant identifikuoti mokytojų ir vyresnio amžiaus gyventojų poreikius ir lūkesčius kalbos mokymosi bei mokymo srityse. Tyrimų metu buvo atlikti giluminiai interviu ir fokus grupės su projekto tikslinės auditorijos nariais. Rezultatai galimi per nuorodą, pateiktą anglų kalba.

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO GAIRĖS – METODOLOGIJA, MOKYMOSI STRATEGIJOS / PRAKTIKOS, IDĖJOS: Lietuvos partnerio organizacijos narės koordinavo parengimą specializuotų gairių mokytojams, kurie dirba su vyresnio amžiaus asmenimis. Mokymo vadove pateikiamas teorinis turinys, praktiniai patarimai ir užduotys, kurios yra naudingos mokytojams, norintiems geriau suprasti vyresnio amžiaus asmenų mokymosi ypatybes ir poreikius. Norint susipažinti su minėtomis gairėmis, galite paspausti šią nuorodą

KORTELĖS: Vokietijos partnerio konsorciumas koordinavo kortų žaidimo sukūrimą, skirtą naudoti kalbos pamokose vyresnio amžiaus asmenims. Šis mokymo išteklius yra paruoštas naudojimui ir tikimasi, kad jis padės mokytojams ir lektoriams.

Sukurti mokomieji ištekliai buvo išbandyti mokytojų ir vyresnio amžiaus besimokančiųjų bandomosiose versijose. Tai leido tikslingai pritaikyti surinktą medžiagą šių dviejų tikslinių projekto auditorijų poreikiams.

Norite sužinoti daugiau? Sekite projekto Facebook paskyrą bei svetainę!

Mes džiaugiamės, kad turime galimybę dirbti kartu su jumis kuriant šiuos produktus. Tikimės, kad jie jums patiks ir bus naudingi.