Periodinius leidinius nuo šiol galite užsisakyti ir portale ibiblioteka.lt

Nuo šiol Kauno apskrities viešosios bibliotekos periodinius leidinius galima užsisakyti per internetą, naudojant ibiblioteka.lt portalą.

Norėdami užsisakyti periodinį leidinį Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje per ibiblioteka.lt portalą, tiesiog prisijunkite prie portalo ir įveskite leidinio pavadinimą paieškos laukelyje, pasirinkdami „laikraščiai”, „žurnalai” ir „tęstiniai” kategorijas. Tada pasirinkite Kauno apskrities viešąją biblioteką ir nurodykite pageidaujamą atsiėmimo būdą – bibliotekoje arba knygomate, priklausomai nuo leidinio išdavimo sąlygų. Kai užsakymas bus paruoštas, jūs automatiškai gausite pranešimą apie tai el. paštu ir / arba SMS žinute.

Portale ibiblioteka.lt galite peržiūrėti periodikos archyvinio fondo leidinius, tačiau norint juos gauti, reikia užpildyti užsakymo lapelį bibliotekoje. Be to, primename, kad norint užsakyti pageidaujamus periodinius leidinius, galite susisiekti su Kauno apskrities viešosios bibliotekos periodikos skyriumi elektroniniu paštu periodika@kvb.lt arba telefonu 8-37-324357 ir nurodyti leidinio pavadinimą, leidimo metus ir numerį, taip pat skaitytojo pažymėjimo numerį.

Malonaus skaitymo!