Kviečiame skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio Ukrainai

Anksčiau, siekdami praplėsti knygų įvairovę, raginome skirti 1,2 proc. paramą pajamų deklaravimo laikotarpiu bibliotekai. Tačiau dabar, atsižvelgdami į pastarųjų metų įvykius, ypač Ukrainos padėtį, Kauno apskrities viešoji biblioteka nori paskatinti skirti 1,2 proc. sumokėto GPM organizacijoms, teikiančioms pagalbą Ukrainai. LR Seimo tinklapyje rasite sąrašą organizacijų, kurioms galite skirti paramą. Šis paramos būdas nereikalauja papildomų išlaidų, tačiau reikšmingai prisidės prie prasmingų ir kilnių tikslų.

Norintys skirti paramą ar jos dalį Kauno apskrities viešajai bibliotekai, gali tai padaryti išskirstydami dalimis skirtingoms organizacijoms, naudodamiesi EDS (elektroninės deklaravimo sistemos) vedliu paramos gavėjo skiltyje. Tam reikia nurodyti unikalų KAVB identifikacinį numerį (kodą) – 190758138. Tai yra paprastas būdas prisidėti prie bibliotekos veiklos ir padėti jai plėtoti savo veiklą.

Kaip skirti GPM paramai naudojantis vedliu, sužinoti galite peržiūrėję šį VMI sukurtą vaizdo įrašą.

Norinčius bibliotekų veiklą remti ne tik pajamų deklaravimo metu, taip pat kviečiame prisidėti prie šiuo metu Lietuvos rašytojų sąjungos renkamos pagalbos Ukrainos Černihivo vaikų bibliotekai.