Balsuokite už bibliotekos iniciatyvą „PASIKRAUNAM“!

Kauno apskrities viešoji biblioteka dalyvauja „Maxima“ organizuojamame konkurse „Mes – bendruomenė“ ir kviečia balsuoti už iniciatyvą „PASIKRAUNAM“.

Jūsų balsas gali padėti įrengti tvarias, aktyviu judėjimu generuojamas įkrovimo stoteles. Apsilankę bibliotekoje, galėsite vienu metu pasportuoti, pasikrauti žinių ir savo mobilųjį įrenginį.

Kodėl verta balsuoti? „PASIKRAUNAM“ nauda yra triguba:

1. Raumenų mankšta. Minant įkrovimo stotelės pedalus, galite atlikti aktyvią fizinę veiklą, kuri nereikalauja papildomų asmeninių išteklių, palankių oro sąlygų, sporto klubo narystės, inventoriaus ar kitų nuolat atsirandančių „šiandien nesportuosiu nes..” dingsčių.
  2. „Proto mankšta“. Prie įkrovimo stotelės vairo pritvirtinti stoveliai, tad minant pedalus galite paskaityti knygą, darbuotis mobiliaisiais įrenginiais ar nedideliu nešiojamuoju kompiuteriui ir produktyviai išnaudoti laiką.
  3. Tvarus įrenginių įkrovimas. Bibliotekoje galite paprastai ir tvariai išspręsti situaciją, kai nelaiku ir ne vietoje išsikrauna telefonas, planšetė, išmanusis laikrodis ar kompiuteris. Savo aktyviu judesiu įkrovimo stotelėse energiją sugeneruosite patys, tiesiog mindami pedalus, nenaudodami jokių papildomų gamtos ar kitokių išteklių, ir pasikrausite savo įrenginio.

Balsavimas už labiausiai patikusią iniciatyvą sudarys net 10 proc. galutinio vertinimo.

Galite balsuoti kartą per dieną iki gegužės 10 dienos (įskaitant) spustelėdami širdelę ant nuotraukos ČIA.