Informacija
iBiblioteka
DUK

Kartu su „Vasara su knyga“ prasideda ir „HOBBYSHOP“ stalo žaidimų iššūkis!

Kartu su „Vasara su knyga“ prasideda ir „HOBBYSHOP“ stalo žaidimų iššūkis!

Iki rugsėjo 30 dienos galėsite išbandyti įvairius stalo žaidimus Lietuvos viešosiose bibliotekose ir tuo pačiu sudalyvauti įdomiame iššūkyje, kuris suteiks galimybę laimėti stalo žaidimų rinkinius! Iššūkio metu lankytojai bus kviečiami į bibliotekas žaisti žaidimus, o žaidžiant reikės nusifotografuoti, nuotrauką įkelti į savo socialinius tinklus ir pažymėti atitinkamomis grotažymėmis. Iššūkio pabaigoje bus paskelbti penki nugalėtojai – po vieną iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos regionų, kuriems bus įteikta po asmeninį stalo žaidimų komplektą. Tai puiki galimybė praleisti smagų laiką bibliotekoje, išbandyti naujus žaidimus ir galbūt net laimėti stalo žaidimų rinkinį. Nepraleiskite šios unikalios akcijos ir pasinerti į stalo žaidimų pasaulį kartu su Lietuvos viešosiomis bibliotekomis!

HOBBYSHOP – smagūs stalo žaidimai ir galvosūkiai vaikams ir suaugusiems, kviečia jus linksmai praleisti laiką artimiausioje bibliotekoje! Dalyvauti šiame iššūkyje labai paprasta:

  1. ateikite į biblioteką;
  2. žaiskite stalo žaidimus ir fotografuokite smagias akimirkas;
  3. iki rugsėjo 30 d. kelkite nuotraukas į savo Instagram profilį ir būtinai pažymėkite #zaidimuissukis ir @hobbyshoplt. Atrenkant laimėtojus, komisija vertins jūsų užfiksuotas emocijas, kūrybiškumą, aktyvumą ir žaismingumą!

Ar galima dalyvauti daugiau nei vieną kartą? Absoliučiai taip! Viena kompanija gali pateikti neribotą nuotraukų skaičių, o taip pat galite keliauti ir žaisti skirtinguose Lietuvos bibliotekose.

Spalio pradžioje bus atrinkti net 5 laimėtojai, kuriems bus įteikti stalo žaidimų rinkiniai kaip prizai.

Dalyvaujančių bibliotekų sąrašą rasite šioje nuorodoje

Sėkmės visiems dalyvaujantiems, atraskite smagius žaidimus kartu su mumis!