Atsisiųskite knygas nemokamai iš bet kurios Lietuvos viešosios bibliotekos

Tarpbibliotekinis abonementas (TBA) yra bibliotekų bendradarbiavimo forma, kuria viena biblioteka skolina dokumentus kitai bibliotekai arba pateikia jų fragmentų kopijas. Jei vartotojas neranda reikiamo leidinio savo bibliotekoje, jis gali užsisakyti leidinius arba straipsnių kopijas iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos fondų. Ši paslauga teikiama jau ne vienerius metus, o nuo 2022 metų spalio 1 d. norimą knygą ar leidinį iš kitos bibliotekos galima užsisakyti NEMOKAMAI.

Norint užsisakyti dokumentą, skaitytojui tereikia kreiptis į bibliotekininką, kuris padės surasti norimą knygą ir parsiųsti ją iš bet kurios Lietuvos viešosios bibliotekos. Tarpbibliotekinis abonementas yra puiki galimybė gauti reikiamą literatūrą, kuri nėra prieinama savo bibliotekoje, taip pat tai yra naudinga bibliotekoms, kurios gali pasidalinti savo turimais ištekliais su kitomis bibliotekomis ir padidinti savo skaitytojų pasirinkimą. Daugiau informacijos apie tarpbibliotekinį abonementą galite rasti Kauno apskrities viešosios bibliotekos svetainėje.

Daugiau informacijos apie tarpbibliotekinį abonementą.