Audronė Girdzijauskaitė „Kovido meto užrašai“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Audronė Girdzijauskaitė yra žinoma kaip teatrologė ir autorė, turinti daugybę knygų ir straipsnių apie teatrą. Tačiau ji yra gerai žinoma ir Lietuvos skaitytojams kaip prisiminimų knygų autorė, kurios parašytos lengvu, įtraukiančiu stiliumi. Jos knygos „Atminties salos” (2008), „Nutolę balsai” (2011) ir „Atminties šuliniai” (2020) yra tapusios XX a. Lietuvos kultūros gyvenimo dokumentais ir gerokai peržengia teatro bendruomenės ribas.

Naujausioje knygoje „Kovido meto užrašai”, kuri yra daugiažanrių tekstų rinktinė, A. Girdzijauskaitė dalijasi savo asmeninėmis patirtimis ir prisiminimais apie pandemijos metus. Ji apmąsto pandemijos paveiktos šiuolaikinės Lietuvos kultūros slinktis ir kviečia skaitytojus į asmeninę ir kultūrinę kelionę po Lietuvą, Vilnių bei savo gyvenimą.

Užsakyti leidinį