Rose Burnett Bonczek, Roger Manix, David Storck „Turn That Thing Off!: Collaboration and Technology in 21st-Century Actor Training“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Kadangi asmeninės ryšio priemonės yra nuolat naudojamos aktorių užsiėmimų ir repeticijų metu, jų populiarumas gali turėti įtakos tarpusavio bendravimui, kuris yra svarbus aktorių mokymosi procesui. Kokių problemų gali kilti dėl šios tendencijos ir kaip galima ją išspręsti?

Teatro praktikas negali būti atliekamas be gebėjimo bendrauti, perduoti emocijas ir sąveikauti su kitais menininkais, nepriklausomai nuo to, ar esi naujokas, ar profesionalas. Tačiau, dėl išmaniųjų telefonų, socialinės žiniasklaidos ir kitų skaitmeninių ryšių, kurie vis labiau tampa kasdienybe, bendravimo ir kūrybinių įgūdžių gali būti slopinami. Knygoje aptariami būdai, kaip ugdyti ir atkurti esminius komunikavimo gebėjimus, skatinti jautrumą aplinkai, skatinti aktyvumą ir poreikį tiesioginiams kontaktams.

Užsakyti leidinį