David Zinder „DreamWork: a Training for Directors“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

David Zinder – teatro režisierius ir Tel Avivo universiteto profesorius. Knygoje „DreamWork: A Training for Directors“ jis aptaria režisūros teorijos pagrindus bei suteikia itin detalų praktinį planą režisūrinio koncepto kūrimui.

Režisūra yra sudėtingas ir daugiapakopis meninis procesas. Režisierius dirba su dizaineriais, kompozitoriais, choreografais bei aktoriais, kad jo meno kūrinys išvystų dienos šviesą. Tačiau šiame procese yra vienas etapas, reikalaujantis individualumo – režisūrinio koncepto kūrimas. Leidinyje koncentruojamasi būtent į šį itin svarbų etapą. Knygoje aptariamas procesas nuo teksto pasirinkimo iki režisieriaus kuriamos versijos – adaptacijos – sukūrimo. Šis procesas yra atspirties taškas režisieriaus dialogui su dizaineriais, kompozitoriais, choreografais ir aktoriais.

Leidinys „DreamWork: A Training for Directors“ skirtas režisūros studijų studentams bei režisieriams, neseniai pradėjusiems savo karjerą.

Užsakyti leidinį