Sherry Kramer „Writing for Stage and Screen: Creating a Perception Shift in the Audience“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Sherry Kramer – dramaturgė, sukūrusi virš 30 pjesių ir laimėjusi daugybę apdovanojimų.
Naujausioje knygoje „Writing for Stage and Screen“ ji moko kurti teatro ir kino scenarijus, kurie įtrauktų bei sudomintų žiūrovus. Rašydama nesudėtinga kalba, naudodama pavyzdžius iš pjesių, kino filmų ir serialų, S. Kramer palaipsniškai analizuoja rašymo techniką, gebančią sukurti paslaptingą, poetišką bei emocinę patirtį žiūrovui. Leidinyje gausu užduočių ir pamokų, sukurtų bendradarbiaujant su kitais dramaturgais.

Ši knyga – itin vertingas gidas pradedantiems ar įgudusiems teatro ir kino dramaturgams.

Užsakyti leidinį