Rūta Gaidamavičiūtė „Su lietuvių muzikos tėkme“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Praėjus 15-ai metų nuo paskutinės autorės knygos „Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje“ (2008), muzikologė Rūta Gaidamavičiūtė kviečia mus gilintis į įdomią ir širdžiai mielą Lietuvos kūrėjų muziką. Dalyje knygos straipsnių daugiau pačios autorės įžvalgų, tačiau autorė leidžia atsiskleisti ir knygoje pristatomoms asmenybėms bei įvykiams. R. Gaidamavičiūtė itin daug dėmesio skiria kompozitoriams, jų muzikai bei estetikai, apžvelgia tokius muzikos reiškinius, kaip renginiai, konkursai ir festivaliai. Autorė kalba ir apie muzikologiją Lietuvoje, aptaria Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikologijos instituto formavimosi procesą bei pasakoja apie žymius muzikologus (Vidą Krakauskaitę, Gražiną Daunoravičienę ir kt.).

„Esame apdovanoti kūrybingais žmonėmis, įdomia muzika. Į ją verta gilintis, tą klausa patiriamą malonumą susieti su mūsų gyvenamu laiku…“ , – knygoje rašo autorė.

Užsakyti leidinį